Sezon wystawowy 2012

Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Częstochowa
klasa otwarta, sędzia Marek Lewandowski
Lokata I (ocena doskonała),
CWC, Zwycięzca, BOB, BOG!




BOG -
sędzia Magdalena Świętoń







BIS



Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich - Częstochowa
klasa otwarta, sędzia Janusz Opara
Lokata I (ocena doskonała),
CWC, Zwycięzca

NOWY CHAMPION POLSKI


Sezon wystawowy 2011

Klubowa Wystawa Terierów Typu Bull
klasa pośrednia, sędzia Cornelia Bergundthal
Lokata I (ocena doskonała), CWC
Nominacja na Najlepszą Głowę w Rasie

Krajowa Wystawa Terierow Lubieszyn 2011
klasa pośrednia, sędzia Torsten Himmrisch
Lokata I (ocena doskonała), CWC


Krajowa Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych Bydgoszcz 2011
klasa młodzieży, sędzia Anna Winiarska
Lokata I (ocena doskonała)
Zwycięstwo Młodzieży
NOWY MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI!!!

Krajowa Walentynkowa Nocna Wystawa Psów Rasowych Bydgoszcz 2011
klasa młodzieży, sędzia Marek Trębala
Lokata IV (ocena doskonała)

Sezon wystawowy 2010

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań 2010
klasa młodzieży, sędzia Małgorzata Jurek-Ereńska
Lokata III (ocena doskonała)

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań 2010
klasa młodzieży, sędzia Ortlieb Lothary
Lokata III (ocena doskonała)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Świętochłowice 2010
klasa młodzieży, sędzia
Flyora Chaikovskaya
Lokata II (ocena doskonała)


Krajowa Wystawa Psów Rasowych Częstochowa 2010
klasa młodzieży, sędzia Andrzej Pławiński
Lokata II (ocena doskonała)

Krajowa Wystawa Terierów Łódź  2010
klasa młodzieży, sędzia Otto Krcal
Lokata I, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
BIS JUNIOR lok. II






Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kraków 2010
klasa młodzieży, sędzia Robert Kanas
Lokata I, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Białystok 2010
klasa młodzieży, sędzia Andreas Korozs
Lokata II (ocena doskonała)



Krajowa Wystawa Terierów Lubieszyn  2010
klasa młodzieży, sędzia Robert Kanas
Lokata III (ocena doskonała)




Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Szczecin 2010
klasa młodzieży, sędzia Małgorzata Supronowicz
Lokata II (ocena doskonała)